Що таке припливна вентиляція?

Припливна вентиляція - це тип вентиляції, призначення якої полягає в організації комплексу заходів, дій та обладнання, спрямованого на виконання функції подачі чистого, свіжого повітря в приміщення, що обслуговується. Припливні установки відповідають за ефективну вентиляцію приміщення і складаються з вентилятора, фільтра, шумоглушника, калорифера та системи автоматики. Дані пристрої відрізняються низьким рівнем шуму під час роботи, вони виконані із міцних та стійких до корозії матеріалів, що гарантує тривалий термін їхньої експлуатації. Таке обладнання може встановлюватися у приміщеннях будь-якого типу: як у житлових, так і в адміністративних чи промислових.

У припливних приладах використовуються фільтри тонкого очищення, що затримують найдрібніші частинки всіх шкідливих речовин, включаючи пил, вихлопи, канцерогени, алергени, віруси, бактерії, а також запахи. Тому у зв'язку з екологічною обстановкою припливні системи популярні серед клієнтів великих міст. Як правильно вибрати і купити припливну установку вигідно?

Які існують припливні системи?

Прийнято виділяти два варіанти припливних систем - індивідуальна, яка призначена для однієї кімнати, а також більш універсальна - канальна, що передбачає монтаж повітровідводів. Найчастіше виникає потреба придбати припливну вентиляцію канального типу. І тут важливо звернути увагу до всі характеристики запропонованих моделей виробниками над ринком. Насамперед, важливо врахувати наявність зручного керування. Найкраще, якщо пристрій матиме вбудований тип автоматики.

Крім того, при виборі припливних установок слід звертати увагу на такі найважливіші моменти:

  • Наявність витяжки у пристрої.
  • Об'єм повітря, що подається в приміщення.
  • Наявність вентилятора.
  • Теплонагрівач.
  • Ступінь очищення повітря.
  • Енергоспоживання.
  • Шумоізоляція.

Важливо також знати основні параметри будівлі, де передбачається установка припливної вентиляції: площа приміщень, висота стелі, тип приміщення (житлове або промислове). За допомогою цих параметрів визначається потрібна продуктивність установки.