Як вибрати витяжний вентилятор?

Як відомо людину завжди щось не влаштовує, тому влітку нам спекотно, а взимку холодно. Сьогодні для створення комфортного середовища у приміщеннях широко застосовують механічні пристрої. Вентилятор є одним із таких пристроїв – простий, але водночас необхідний.

Настінний вентилятор для ванної кімнати відрізняється особливою специфікою застосування та варіантами кріплення.

Стикаючись з питанням, який витяжний вентилятор купити для ванної, ми починаємо шукати в інтернеті або консультуватися у продавців магазинів. Існує безліч фірм та стільки ж різновидів даного товару, у цій статті ми постараємося розібрати основні види та характеристики вентиляторів, їх переваги та недоліки.

Що ми хочемо отримати від встановлення вентилятора? У першу чергу переміщення і видалення повітря, по можливості безшумна робота і, звичайно ж, важливим є зовнішній вигляд і додаткові опції апарату.

Основні критерії вибору вентилятора для ванної кімнати

Витяжний вентилятор для ванної може бути настінним або стельовим, виходячи з назви можна судити про особливості їх кріплення. Настінний вентилятор призначений для використання в одному або декількох приміщень, залежно від потужності пристрою. Вентилятор монтується в стіну або систему повітроводу приміщення, як вид канального вентилятора. Такий тип вентиляторів застосовується для переміщення повітря з кухонь, санвузлів та ванних кімнат. Рідше застосовуються віконні та побутові відцентрові вентилятори.

У будь-якому приміщенні з техніки безпеки передбачена система вентиляції, вона забезпечує надходження свіжого повітря та підтримки на рівні вмісту кисню. Так само за допомогою природної вентиляції разом з «застояним» повітрям з приміщення виходять усі накопичені неприємні запахи та пил. Але іноді стаціонарна вентиляція просто не справляється з навантаженнями, особливо у літній період, тоді їй на допомогу приходять механічні системи переміщення повітря – вентилятори. Система природної вентиляції будинку або квартири не розрахована на підключення зовнішніх пристроїв, що може призвести до перекриття каналу доступу повітря при вимкненому вентиляторі. Якщо ви не хочете псувати інтер'єр, варто звернути увагу на декоративні вентилятори, їх стильний дизайн зможе стати родзинкою навіть найвишуканішого інтер'єру.

Якщо ви вирішили встановити агрегат замість вентиляційної решітки, слід вибирати пристрій з оптимальною продуктивністю 100 м³/год. Більш потужні вентилятори створюють дуже сильний тиск, що може вивести з ладу всю систему вентиляції, а менш потужні просто не дадуть бажаного результату.

Якщо ви вирішили купити витяжний вентилятор, то в одному агрегаті отримуєте багатофункціональний пристрій, з одного боку вентилятор для розподілу повітря, з іншого - досить потужна витяжка купити дешевше, ніж окремо.

Вентилятор витяжний купити в Києві або інших містах можна за допомогою інтернет магазину Вент-Маркет. У такому випадку ви зможете переглянути та порівняти весь асортиментний ряд, і вибрати оптимальний для вас варіант.

При виборі вентилятора всі «за» і «проти» дуже умовні та суб'єктивні, потрібно враховувати безліч факторів: ціна, якість, площа дії та багато іншого. Так само важливим є бренд представлених товарів, адже чим знаменитіша торгова марка, тим якісніший його товар з лінійки буде кращим за аналог з тієї ж цінової категорії, але маловідомого походження.

Порівняння настінних вентиляторів у ванну кімнату:

Додаткові функції роблять використання вентиляторів більш комфортним, тому безшумний вентилятор буде більш прийнятним особливо для житлового приміщення: будинку чи квартири. На сьогоднішній день існують «розумні» вентилятори, що мають багато технічних «наворотів». Такі інтелектуальні пристрої, крім своєї основної функції, виконують ще ряд корисних функцій, що робить їх використання зручнішим.

Використання у виробництві вентиляторів нових технологій та сучасних матеріалів не тільки робить їх більш конкурентоспроможними на ринку, але й додають вашому будинку комфорту та затишку.

На окрему увагу заслуговують додаткові функції, що використовуються в новому поколінні систем вентилювання, особливо актуальних для вентиляторів, що використовуються в приміщеннях кухні, санвузлах або ванних кімнатах. До таких можна віднести: таймери (можуть бути регульованими, нерегульованими або інтервальними) та різні датчики, що реагують на вологість, світло або рух у приміщенні, так само у вентилятора може бути кілька швидкісних режимів роботи.

Що потрібно пам'ятати при виборі вентилятора у ванну кімнату?

Вибір вентилятора для ванної кімнати забезпечить комфортний та затишний клімат у будинку. У вентильованих приміщеннях менше пилу, а також вентилятор усуває неприємні запахи. Вибір вентилятора для ванної кімнати – важливий крок для забезпечення комфорту та затишку у цьому приміщенні. Варто бути уважними при виборі, на ринку представлено безліч брендів, слід звертати увагу на технічні характеристики, а також фірму виробника. Особливої ​​уваги вимагає монтаж пристрою, адже від правильності установки залежить не тільки якість роботи, а й термін експлуатації, неправильний монтаж або використання може призвести не тільки до виходу з ладу деталей, але й повної поломки вентилятора. Встановлення вентилятора в занадто жарких приміщеннях, де температура досягає понад 45 градусів або потрапляння на нього бризок води, що особливо актуально у ванних кімнатах може призвести до згоряння пристрою.

Правильно підібрана потужність вентилятора не лише убезпечить вас від низки проблем, але й збереже ваші кошти. Вибирайте більш економічні варіанти з меншою потужністю, для невеликих кімнат і потужніші для великих приміщень.

Витяжний вентилятор – це завжди чисте та свіже повітря у вашому будинку, ваш затишок та безпека.