Інтернет-магазин Вент-Маркет працює з 2013 року і є офіційним представником широкого асортименту вентиляційних систем світових брендів.

Дихайте вільно з інтернет-магазином вентиляції VENT-MARKET.com.ua!

Для нормального функціонування організму людині необхідний не просто «ковток» свіжості після роботи, а понад 20 кг чистого повітря протягом дня. Наукові дослідження свідчать, що люди, які мешкають у містах, майже 90% всього свого життя проводять усередині приміщень. Їх переслідує постійне замкнене коло будинок-робота-будинок. Сучасна людина мало дихає.

Наш інтернет-магазин вентиляції VENT-MARKET.com.ua допомагає виправити цю ситуацію. Якщо Ви думаєте, що ми просто продаємо вентилятори, Ви помиляєтеся. На ціль – це ваше здоров'я. Доведено, навіть у найчистіших будинках стан повітря у 25 разів брудніший, ніж зовні. Це відбувається через накопичення вуглекислого газу та різних речовин, які виділяють оздоблювальні матеріали та меблі. У звичайному будинку через поверхню пластикових вікон надходить не більше 3 м2 чистого повітря на годину. Це у 10 разів менше, ніж потрібно для нормальної життєдіяльності! Наше вентиляційне обладнання усуне ці недоліки.

Широкий асортимент продукції, представлений на нашому сайті, дозволить підібрати для себе максимально ефективні параметри повітрообмінних агрегатів. Використовуючи комплексні рішення, наші клієнти створюють системи ефективного повітрообміну у різних типах приміщень: житлових, адміністративних, громадських, виробничих чи торгово-виставкових споруд, культурно-розважальних комплексів. Очищаючи повітря, проводячи його нагрівання або охолодження, а також зволожуючи або висушуючи його, наші вентиляційні агрегати будуть створювати затишок у Вашій оселі.

Конкурентні переваги

  • Ми працюємо з провідними виробниками безпосередньо

Компанія здійснює постачання вентиляційного обладнання та кліматичних систем від провідних зарубіжних та вітчизняних виробників. Якість зразків наших товарів підтверджується необхідними міжнародними сертифікатами, а головне багаторічною експлуатацією в різних кліматичних умовах.

  • Гарантія від виробника

Завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо із виробництвом, ми можемо надавати 100% гарантію виробника.

  • Величезний вибір вентиляційних установок, аксесуарів та додаткового обладнання.

Ми можемо постачати все необхідне для створення комплексних систем для повітрообміну. У нас в каталозі представлений широкий вибір силових установок, а також комплектуючих матеріалів та аксесуарів. Тут можна підібрати будь-яку конфігурацію та відповідні параметри додаткового обладнання: від вентиляційних решіток, протипожежних клапанів та фільтрів до шумоглушників повітроводів, рекуператорів тепла та розподільників повітря.

  • Оплата товарів прямо на сайті

Наші вироби можна сплатити прямо на сайті, не виходячи з дому. Зручна форма розрахунків дозволяє швидко обслуговувати клієнтів.

  • Доставка у всі регіони України

Доставка нашої продукції може здійснюватись по всій території України. Навіть у найвіддаленішому куточку Ви зможете отримати товари за допомогою служби доставки «Нової пошти».

  • Монтаж вентиляції в Києві та області «під ключ»

Наша компанія, за бажанням клієнтів, здійснює монтаж вентиляційних систем у Києві та області. 100% гарантія якості та оперативність виконання робіт є для нас головними критеріями.

  • Гнучка система знижок для монтажних та торгових компаній

Вентиляційний інтернет-супермаркет VENT-MARKET.com.ua запрошує до взаємовигідної співпраці монтажні організації та будівельні компанії, що спеціалізуються на установці кліматичного обладнання. Для вас у нас передбачені спеціальні пропозиції та знижки.

  • Інформаційна підтримка

Використовуючи наш сервіс, користувачі можуть отримати вичерпну інформацію з будь-якого виду пристроїв. Для кожного з наведених варіантів є необхідні габаритні параметри та технічні характеристики. Також у нас можна ознайомитись з описами роботи та особливостей функціонування різного вентиляційного обладнання. Вибрати потрібний елемент допоможуть рекомендації, тематичні статті чи поради наших висококваліфікованих спеціалістів.

Купуйте вентиляційні системи на нашому сайті – ми відкриємо Ваше «друге дихання»!

Сертифікати

Офіційний представник Ventservice


Юридична інформація

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРАВЧУК ДМИТРОЙ СЕРГІЙОВИЧ

Ідентифікаційний код: 3324518371

Юридична адреса: 13524, Житомирська обл., Попільнянський р-н., с.Миролюбівка, вул.Садова, 50

Адреса електронної пошти: sales@vent-market.com.ua

Виписка з ЄДРЮО та ФОП-1

Виписка з ЄДРЮО та ФОП-2

Витяг з реєстру платників єдиного податку

Довідка про відкриття рахунку в ПриватБанк