UA
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Belimo

Сортування:
Популярні Дешевше Дорожче За назвою Новинки
Відображення:

Про компанію BELIMO

Протягом трьох останніх десятиліть більш ніж у 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Білімо), Швейцарія є еквівалентом якості, надійності, постійного вдосконалення.

З дня свого заснування фірма BELIMO успішно фокусує свою діяльність на управлінні водяними та повітряними потоками у системах опалення, вентиляції та кондиціювання. Вузька спеціалізація, яку

BELIMO дотримується протягом усіх років свого існування, дає можливість запропонувати замовнику продукцію найвищої якості за доступною ціною, а також використовувати багаторічний досвід розробників та споживачів для пошуку нових інженерних рішень. Практично всі технічні нововведення, що з'являються в цій галузі, беруть початок у стінах BELIMO.

Якість продукції BELIMO

Щодня продукція BELIMO витримує перевірку в різних країнах. Задоволені неперевершеною якістю замовники забезпечують фірмі стійке лідируюче становище у всьому світі.

У 2005 р. BELIMO здійснює зміну поколінь електроприводів повітряних заслінок (див. розділи "Продукція" та "Документація"). Нові електроприводи відрізняються підвищеною функціональністю та надійністю.

У 2006 р. BELIMO випускає нове покоління приводів для регулюючих кульових клапанів (див. розділи "Продукція" та "Документація"). Нові приводи універсальніші. З'явилася можливість застосування аксесуарів, таких як додаткові контакти та потенціометри зворотного зв'язку. Для кульових клапанів малих діаметрів DN 10...15 мм тепер доступні нові приводи TR230-3 та TRD230-3 зусиллям 1.6 та 2.0 Нм відповідно.
Також було доповнено лінійку приводів для повітряних заслінок новою серією привордів СМ зусиллям 2 Нм.
На додаток до існуючих електроприводів для заслінок «батерфляй» SY 3.., SY 4.., SY 5…з'явилися електроприводи з меншим зусиллям SY 1… та SY 2… з керуванням відкр/закр або 3- point.

Вгору

Ми використовуємо файли cookie, а також інші технології... Детальніше