UA
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Blauberg (Блауберг)

Сортування:
Популярні Дешевше Дорожче За назвою Новинки
Відображення:

Компанія BLAUBERG - європейський лідер виробництва надійного вентиляційного обладнання

Німецька компанія Blauberg відома на міжнародному ринку завдяки виготовленню технологічних вентиляційних установок побутового та промислового призначення, а також комплектуючих та аксесуарів, які є невід'ємною частиною систем вентиляції у приміщенні. Завдяки впровадженню у виробництво сучасних інноваційних технологій, використанню новітніх дизайнерських розробок продукція бренду Блауберг є однією з найпопулярніших на світовому ринку. Компанія має кілька іноземних філій, у тому числі в Україні.

Якість вентиляційного обладнання компанії відповідає найвищим європейським стандартам. Вентилятори Блауберг відрізняються функціональністю, практичністю, впорядкованістю, доступним ціновим діапазоном, низьким споживанням електроенергії, електромагнітною сумісністю, що дозволяє використовувати дані пристрої в приміщеннях різного типу для настінної, стельової установки всередині або зовні будівлі.

Різновиди вентиляційного обладнання Blauberg

Продукція торгової марки Blauberg представлена ​​такими пристроями:

 • побутові та промислові вентилятори: безшумні, канальні, настінні, стельові, декоративні, інтелектуальні моделі, що використовуються у приватних будинках, квартирах, на складах, в офісах тощо;
 • повітрообробні установки: реверсивні провітрювачі з регенерацією енергії, кімнатні припливно-витяжні пристрої з рекуперацією тепла, які забезпечують баланс вологості та регуляцію повітряних потоків для підтримки комфортного мікроклімату в приміщенні;
 • повітророзподільні установки: припливно-витяжні пластикові або металеві ковпаки, грати круглої, квадратної, прямокутної форми, стінові провітрювачі, які сприяють правильному розподілу повітряних мас, виходу відпрацьованого повітря, а також запобігають проникненню комах, москітів завдяки наявності захисної сітки.

Вибір певної моделі залежить від індивідуальних переваг на вигляд обладнання, вартості, а також доцільності застосування в певному приміщенні.

Переваги встановлення вентиляторів Блауберг

Високий попит на вентилятори Блауберг на українському ринку сформувався завдяки низці переваг, властивих даним пристроям. Серед основних переваг можна виділити такі:

 • надійність та міцність матеріалу виготовлення;
 • багатофункціональність;
 • простота встановлення, монтажу та експлуатації;
 • безперервний режим функціонування;
 • компактність, стильний дизайн;
 • низький рівень шуму;
 • якісна обробка та розподіл повітряних мас;
 • Великий асортимент моделей, вигідна вартість.

В інтернет-магазині Vent-market.com.ua ви можете придбати вентиляційне обладнання, відповідні комплектуючі, аксесуари відомого німецького бренду Blauberg за доступною ціною з доставкою до вашого населеного пункту: Київ, Херсон, Тернопіль, Рівне, Полтаву, Вінницю, Чернівці та і т.д. Ви гарантовано отримуєте високоякісну, надійну продукцію із тривалим періодом експлуатації. Звертайтесь за вказаними на сайті контактними номерами, співробітники магазину допоможуть вам зробити правильний вибір.

Вгору

Ми використовуємо файли cookie, а також інші технології... Детальніше