UA
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Colibri

Сортування:
Популярні Дешевше Дорожче За назвою Новинки
Відображення:

Вентилятори Colibri - надійність і привабливий дизайн

Наявність вентиляційного обладнання забезпечує свіжість повітря та комфортний мікроклімат у приміщенні. Вентилятор є одним з основних елементів системи вентиляції, який сприяє розподілу повітряних потоків по повітропроводу, забезпечує подачу свіжого і усунення відпрацьованого повітря з приміщення.

На українському ринку величезну популярність користується вентиляційне обладнання торгової марки Colibri. Продукція Колібрі характеризується високою продуктивністю, оригінальністю конструкції та універсальністю застосування. Вентилятори цього бренду відповідають європейським стандартам якості, гарантують усунення вологого повітря, неприємних запахів із приміщення. Встановлюються як у побутових (кухні, ванній кімнаті, туалеті), так і промислових, складських приміщеннях, офісних центрах.

Особливості різних видів обладнання для вентиляції бренду Колібрі

Виробником Колібрі випускаються такі види вентиляційного обладнання:

  • осьові вентилятори - пристрої, конструкція яких передбачає наявність оригінальної крильчатки і високоміцного пластикового корпусу, монтуються до відводів вентиляційної труби або до патрубків круглих перерізів, характеризуються малошумною роботою, служать для витяжки та подачі повітряних потоків, підходять для настінної та стельової установки, випускаються в білому сріблястому, графітовому кольорах;
  • вентиляційні решітки - монтуються в каналах вентиляції або із зовнішнього боку повітроводу, є відмінним декоративним оформленням для приміщення, служать для видалення неприємного повітря (диму, запахів їжі, гару), запобігання проникненню пилу, комах, надійний корпус забезпечує тривалий період роботи обладнання.

Вентиляційні пристрої Colibri можна купити у спеціалізованих магазинах України або замовити через інтернет із доставкою додому.

Переваги використання вентиляторів Colibri

Вентиляційне обладнання бренду Колібрі має безліч позитивних характеристик, до яких належать такі:

  • компактність, міцність конструкції;
  • низький рівень шуму; висока продуктивність;
  • оптимальне співвідношення ціни та якості;
  • оригінальний дизайн;
  • інтенсивність роботи; багатофункціональність; тривалий термін служби;
  • простота установки, легкість у догляді;
  • можливість встановлення для різних типів приміщень.

Інтернет-магазин Vent-market.com.ua має широкий асортимент осьових вентиляторів та вентиляційних ґрат від відомого бренду Колібрі, для ознайомлення з якими ви можете відкрити електронний каталог на сайті магазину. Устаткування призначене для настінного та стельового монтажу. Привабливий дизайн, високий рівень якості, доступна вартість на всі моделі вентиляторів Colibri – це відмінний вибір для домашніх та офісних приміщень.

Вгору

Ми використовуємо файли cookie, а також інші технології... Детальніше