UA
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Hon&Guan

Сортування:
Популярні Дешевше Дорожче За назвою Новинки
Відображення:

Вентиляційні системи Hon&Guan

Shenzhen Hongguan Mechatronics Co., Ltd., що спеціалізується на дослідженнях та розробках із заміни повітря, вентиляції та вентиляційного обладнання для свіжого повітря, є сучасним високотехнологічним підприємством з основними продуктами, такими як вбудований канальний вентилятор змішаного потоку, вентиляційний вентилятор, кондиціонер . Наша штаб-квартира знаходиться в районі Longhua, Шеньчжень.

Якість продукції Hon&Guan

Компанія Shenzhen Hongguan Mechatronics Co., Ltd завжди дотримувалася шляхів розвитку та створення власного бренду «Hon & Guan» з 2010 року. Всі наші продукти відповідають вимогам CCC CE, SAA сертифікації, особливо у нас є кілька патентів на нашу змішану продукцію. продукти потоку вентилятора у Китаї. Ми знаходимося на передньому краї загальної сили та впливу бренду в індустрії вентиляції.

Ми позитивно просуваємо культурне будівництво та інновації підприємства за допомогою сучасної системи управління. Тим часом, ми надаємо великого значення досвіду користувача і завжди продовжуємо задовольняти потреби користувачів. Досі лінійні вентилятори Hon & Guan широко поширені в Азії, Європі, Північній Америці, Південній Америці та багатьох інших країнах.

Ми продовжуємо прагнути до переваги в управлінні, розробці та продажу з провідною концепцією промислового дизайну. Ми, як і раніше, дотримуємося концепції «повної якості» і дотримуємося принципу «якість вище кількості», і ми отримали гарне слово серед наших клієнтів із визначною якістю та чудовими характеристиками у цій галузі.

Ми продовжуємо старанно працювати над збільшенням наших переваг у передпродажній, продажній, післяпродажній та інших сферах, постійно вдосконалюючи наш сервіс та продукти. Наша мрія - зробити Hon & Guan провідним брендом у галузі продуктів для середньої та високої вентиляції.

Вгору

Ми використовуємо файли cookie, а також інші технології... Детальніше