UA
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Vents (Вентс)

Сортування:
Популярні Дешевше Дорожче За назвою Новинки
Відображення:

VENTS – вентиляційне обладнання світового класу

Кожному відомо, яка різниця між повітрям у приміщенні та тим, яким ми дихаємо на морі. Природне повітря відрізняється незрівнянною легкістю та свіжістю. У місті дихається зовсім по-іншому, адже у повітрі – дуже багато домішок. Якщо в приміщенні погана вентиляція, людина страждає від головного болю та підвищеної стомлюваності. Для того, щоб освіжити кімнату, відкривається вікно або вмикається кондиціонер, але найчастіше такий підхід – неефективний. Найкращим варіантом буде пристрій професійної системи вентиляції.

Одним із лідерів світового виробництва вентиляційного обладнання є фірма «ВЕНТС», основні виробничі потужності якої розташовані в місті Боярка (Україна), але можна купити весь асортимент продукції в Києві чи іншому регіоні на нашому сайті. Каталог компанії «ВЕНТС» налічує понад десять тисяч найменувань продукції, а для її виробництва призначені виробничі приміщення площею понад 60 000 м.кв. На них відбувається здійснення повного виробничого циклу.

Переваги компанії «ВЕНТС»

Основна стратегія фірми - постійний розвиток, в основі якої лежать інновації та передові технології. Чітко вибудована система контролю продукції дотримується найсуворіших стандартів якості, прийнятих у Європі. Кожен товар, занесений до прайсу компанії «ВЕНТС», сертифікований у спеціалізованих інститутах та організаціях різних країн. Крім того, виконано сертифікацію виробничого процесу відповідно до міжнародних стандартів системи менеджменту якості організацій та підприємств.

Виробництво «ВЕНТС» – енергоефективне. Для нього користуються ЄС двигунами, споживання енергії у яких знижено вдвічі, а продуктивність залишається на колишньому рівні. До того ж для нагрівання та охолодження повітря у виробничих приміщеннях користуються рекуператорами власного виробництва, що також дозволяє берегти енергію. Енергоефективна вентиляція також представлена ​​обладнанням із використанням різних типів енергії:

 • геотермальної;
 • сонячної.

Пріоритетним стратегічним напрямком розвитку компанії є створення енергозберігаючої вентиляції. На виробництві часто запускаються новинки, гарантія на які поширюється терміном від двох до п'яти років.

Асортимент компанії «ВЕНТС»

Інтернет-магазин «ВЕНТС» пропонує вентиляційне обладнання в широкому асортименті. Найбільш актуальними у наші дні є припливно-витяжні системи вентиляції з рекуператорами. Сайт-маркет компанії «ВЕНТС» пропонує купити вентобладнання, ця продукція відрізняється високою якістю, а ціна не змінюється в залежності від міста, будь то Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Полтава, Запоріжжя, Вінниця, Одеса чи Київ. До того ж на рекуператори та фільтри нанесено спеціальне антибактеріальне покриття, необхідне для нейтралізації бактерій.

Компанія VENTS займається виробництвом систем для:

 • повітряного опалення;
 • вентиляції;
 • енергозбереження.
 • Продукція представлена:
 • побутовими вентиляторами;
 • установками, що займаються обробкою та розподілом повітря;
 • промисловими вентиляторами;
 • енергозберігаючу вентиляцію;
 • повітропроводами та комплектуючими;
 • сонячними та геотермальними джерелами енергії.

Компанія широко відома не лише на українському ринку, а й у країнах Європи та США. Обладнання, яке вона випускає – надійне, ефективне та економне. Наш магазин доставляє замовлення бренду ВЕНТС і не тільки як по всьому Києву, так і за адресами, такими як вул. Пожарського 4, вул. Братиславська, 7А, вул. Донецька, 37/19, вул. Макіївська, 8, пр. Ю. Гагаріна, 13, пр. Академіка Глушкова, 40, та іншим безкоштовно при замовленнях від 1000 грн.

Вгору

Ми використовуємо файли cookie, а також інші технології... Детальніше