Підбір промислових та комерційних вентиляторів Як вибрати те, що потрібно?

1. Підбір по серії вентиляторів для круглих та прямокутних каналів:

  • Через невеликі габарити канальні вентилятори можуть встановлюватися безпосередньо в мережі повітроводів, вбудовуватися в канальні системи вентиляції та кондиціонування повітря та ховатися за підшивною стелею або у спеціальних вертикальних підшивних шафах. Допускається будь-яке (горизонтальне, вертикальне або похило) положення вентилятора під час його встановлення.

Основні переваги канального вентилятора пов'язані з його компактністю при значних витратах повітря (до 15 000 м3/год).

Як вибрати осьовий та даховий вентилятор?

2. Підбір по серії осьових та дахових вентиляторів:

  • Осьові вентилятори мають великий ККД у порівнянні з відцентровими. Витрата і тиск регулюються поворотом лопаток, до того ж вони мають менші розміри. Такі вентилятори зазвичай застосовують для подачі значних об'ємів повітря при малих аеродинамічних опорах мережі. Об'єм повітря досягає 12200 м3/год.
  • Дахові вентилятори можуть працювати як у вентиляційній мережі, так і без неї.

Маючи просту та легку конструкцію, дахові вентилятори легко монтуються на покрівлі будівель. Встановлення дахових вентиляторів на покрівлі будівлі дозволяє заощаджувати корисну площу будівлі.

Максимальний повітрообмін дахових вентиляторів до 11400 м3/год.

Як вибрати відцентровий вентилятор?

3. Підбір по серії відцентрових та шумоізольованих вентиляторів:

  • Відцентрові вентилятори серії ВЦУН випускаються із вісьма положеннями корпусу. Можуть мати праве та ліве обертання.

Відцентрові вентилятори з лопатками, загнутими вперед (ВЦУ, ВЦУН), забезпечують економію електроенергії приблизно 20%. Інша вельми важлива перевага вентиляторів з лопатками, загнутими вперед, полягає в тому, що вони відносно легко переносять навантаження з витрат повітря. Таким чином, вони можуть досягти необхідного результату, займаючи менше місця та створюючи менший шум. Продуктивність сягає 19 000 м3/год.

Шумоізольовані вентилятори включають серію змішаного типу (ТТ Сайлент-М), так і серію відцентрових вентиляторів з лопатками загнутими назад (ВШ, КСБ) або вперед (КСА, КСД, КСК, ТТІ). Відцентрові вентилятори з лопатками загнутими назад мають майже ті ж якості, що і вентилятори, з лопатками, загнутими вперед. Чит. вище.

  • Шумоізольовані вентилятори застосовуються для припливних та витяжних систем вентиляції приміщень різного призначення з високими вимогами до рівня шуму та досягають максимального повітрообміну в 16 870 м3/год.

Купити вентилятори з доставкою по Україні ви можете, оформивши замовлення на сайті Вент-Маркет. Ми продаємо побутові вентилятори Вентс та інших виробників.