Що таке ПВУ (припливно-витяжна установка)?

Припливно-витяжна система вентиляція – один із найкорисніших винаходів людства у сучасному світі. Адже жодна система природної вентиляції приміщення не може зрівнятися з нею в ефективності створення комфортних умов перебування людей у ​​приміщенні. Припливно-витяжна вентиляція – це організована система, яка здійснює приплив чистого обробленого фільтрами повітря та видалення перероблених повітряних мас із кожного окремого приміщення. До того ж повітрообмін здійснюється так, що витяжне повітря, скажімо, з курилки, ніяк не потрапить на кухню. За рахунок цих якостей, припливно-витяжні установки є найоптимальнішим варіантом для вентиляції громадських приміщень будь-якого характеру та призначення.

Види припливно-витяжних систем?

Припливно-витяжні установки класифікуються двома типами – це установки, які оснащені електричним нагрівальним елементом та установки, нагрівальний елемент яких є водяним. Також дані системи можуть виготовлятися на основі, як роторного рекуператора (припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла), так пластинчастого. Основна відмінність полягає в конструкції та можливостях одного та іншого.

Будь-яка людина, яка зіткнулася з необхідністю вибору такого типу обладнання, рано чи пізно поставить питання про те, як підібрати припливно-витяжну установку? На що варто звертати увагу при виборі насамперед?

Як вибрати ПВП?

Для того, щоб правильно вибрати припливно-витяжну установку, необхідно врахувати деякі обов'язкові параметри:

  • клімат та особливості регіону, в якому планується використання цієї техніки;
  • оптимальна продуктивність повітрям;
  • потужність підігріву;
  • зовнішній статичний тиск припливно-витяжної установки;
  • різницю температур всередині та зовні;
  • шумові характеристики.

При виборі тієї чи іншої моделі припливно-витяжної установки основний упор робиться на продуктивність повітрям і величину напору, що дозволяє подолати опір мережі повітроводів і повітророзподільних пристроїв.