Якщо "подихати свіжим повітрям" ви йдете на вулицю, а повертаючись додому насамперед відкриваєте вікна, значить система вентиляції вашого будинку працює недостатньо добре. Зазвичай це наслідком використання природної системи вентиляції (повітря у ній переміщається природним чином, без застосування вентиляторів). Така система встановлюється у всіх типових будинках на етапі будівництва. Однак природні системи вентиляції мають один вагомий недолік — їхня продуктивність залежить від випадкових факторів — швидкості та напрямки вітру, температури повітря та інших.

Крім того, якщо в квартирі встановлені склопакети, то при зачинених вікнах природна вентиляція просто перестає працювати. Вирішити цю проблему зможуть вентиляційні установки.

Що таке вентиляційна установка?

Вентиляційна установка - це воєдино зібране обладнання, призначене забезпечувати ефективний обмін повітря в громадських будівлях та житлових будинках. Головне завдання вентиляційної установки – спрямовувати свіже повітря зовні будівлі всередину та видаляти брудне повітря з приміщень з одночасною рекуперацією теплової енергії. Комплектація обладнання залежить від вимог вентиляції приміщення.

Головні завдання вентиляційних установок:

  • механічно впливати на циркуляцію повітря у приміщеннях;
  • рекуперація тепла з повітря, що викидається;
  • фільтрації повітря, що поставляється в приміщення.

Придбання вентиляційної установки – це чудовий спосіб зменшити фінансові витрати та спростити процес монтажу системи вентиляції. Така установка є комплексним складним електромеханічним приладом, що забезпечує видалення або надходження повітря в приміщення. Вентиляційні установки конструктивно складніші, ніж стандартний канальний кондиціонер, що цілком пояснює їхню високу вартість. Однак у цьому обладнанні гармонійно поєднуються різні вентиляційні пристрої, що дозволяють подавати та витягувати повітря з приміщення, регулювати його стан, очищати від пилу та інших забруднювачів, позбавлятися сторонніх запахів та підтримувати оптимальну температуру повітряної стелі.

Зручна вентиляційна установка і для роботи в холодну пору року - вона підігріває повітря, що надходить до системи з вулиці. В установці всередині корпусу об'єднано всі необхідні елементи. Корпус має спеціальну термічну та шумову ізоляцію. Це дозволяє позбавитися значного шуму і складного монтажу, так як конструкція дуже компактна.