Що таке гнучкі повітродуви вентиляції?

Гофровані труби для вентиляції є жорстким каркасом, який обтягнутий стрічками або фольгою. Їхня основна перевага перед іншими конструктивними рішеннями полягає в відносно малій вазі. Таку продукцію легко монтувати. Вона може набувати будь-якої форми. Готова система життєзабезпечення може бути «протягнута» у будь-якому приміщенні з різною площею та плануванням. З'єднувати окремі повітропроводи можна за допомогою стандартних сполучно-монтажних елементів.

При цьому повітропровід буде досить міцним, адже каркас не дасть погнути конструкцію під час експлуатації чи чищення.

Багатошарова алюмінієва фольга або стрічка зі сталі мають також і вогнестійкі властивості, тому труби можна монтувати і в промислових приміщеннях. Вони не бояться хімічного та агресивного середовища, залишаються надійними та довговічними конструкціями у системі вентиляції.

Гнучкі повітроводи та їх застосування

Завдяки описаним вище технічним характеристикам та споживчим властивостям гофрований повітропровід можна застосовувати для організації вентиляції, витяжки, системи кондиціювання в наступних галузях:

  • Нафтова та хімічна промисловість;
  • Деревообробка;
  • Харчова галузь;
  • Фармацевтика;
  • Сільське господарство;
  • Гірничодобувна галузь;
  • Газовидобуток.

Також ця продукція може стати незамінною при проектуванні трюмів на підприємствах та комбінатах, у житлово-комунальній галузі, при організації басейнів у побуті та на спортивних об'єктах. З особливою обережністю їх можна застосовувати при створенні конструкцій для аспірації хімічних середовищ, транспортування газу, перевезення сипких матеріалів, абразивних речовин.

Різноманітність гофрованих повітроводів

Такі елементи системи вентиляції як гнучкі повітроводи продаються в основному неізольованими. Додатково до них можна придбати ізоляцію. На сталевому спіралеподібному каркасі розміщується стрічка із ПВХ, нержавіючої або оцинкованої сталі, алюмінію. Розмір патрубка може бути різним – від 80 до 315 мм. Ця особливість дозволяє замовникам підібрати повітропроводи під будь-які потреби та приміщення.

Крім того, завдяки спрощеній конструкції стоять такі елементи вентиляції недорого. І це ще одна перевага аналізованих повітроводів. Купити монтажні елементи вентиляції ви можете зателефонувавши або зробивши замовлення в магазині.