Коли можуть знадобитися оцинковані димарі?
Якщо розглянути продуктивну технологію, що мають круговий переріз, то всі вони виготовляються вальцюванням металевого листя, і з'єднуються швом за допомогою зварювання або фальцевим методом, які замикають контур. У спірально-навивному повітроводі присутні також недоліки, одним з яких є дуже погана продуктивність самого процесу.
Вирішенням такої проблеми може стати пошук нових, більш продуктивних технологій, тому що попит на металічний повітропровід з кожним днем тільки зростає. Тому процес їх виготовлення один із найпопулярніших у підприємців на даний час. Крім того, вони відрізняються своїми характеристиками, а також наявністю різноманітного діапазону в діаметрі. Даний механізм відповідає СНІП2.04.05-91 та ГОСТ 24751-81 щодо сировини сталь має ідеальний баланс і створюється з непорушеним цинковим покриттям.
Можливості вентиляційних рішень
Застосування подібних предметів у вентиляційній системі є невід'ємною частиною при її монтажі, незалежно від місця використання, чи це будинок, чи офісне приміщення. Варто звертати увагу при виборі на такі особливості:
- різні матеріали для виготовлення;
- різноманітна товщина та довжина металу;
- діаметр (від 100 до 1600 мм);
- додаткова жорсткість.
Фасонні вироби для вентиляції та їх особливості
Фасонні вироби для вентиляції володіють зменшеною вібрацією і рівнем шуму, що видається під час роботи, якщо порівнювати їх з аналогами. В основу виробництва входить штрипс – металева стрічка, яка вибирається відповідно до пропорційності діаметра.
Спірально-навивний верстат, який подається змотаний з бобіни штрипс, звиває стрічку в спіраль. Герметичність у разі забезпечується фальцевим замком. Крім того, це додає виробу додаткову жорсткість. Так як процес виготовлення порожниною автоматизований, це дозволяє значно скоротити вартість фасонних частин повітроводу, і підвищити продуктивність. Даним виробам притаманні три особливості:
- якість з'єднань через герметичні з'єднання вони працюють практично беззвучно, до того ж витік повітря в них мінімальний;
- простота монтажу – фасонні елементи та прямі ділянки у конструкції дозволяють швидко збирати його у будь-якому приміщенні;
- високі аеродинамічні характеристики як наслідок продуманої конструкції.
Збираються дані вироби лінією високоточних верстатів з комп'ютерним управлінням фірми Spiro International Group (Швейцарія). Система витримує одноразовий порив повітря до 5000 Па, а також може працювати при тиску 3000 Па. Саме тому виробу надали маркування «П» (щільне).
Елементи системи вентиляції
Щоб створити вузол у вентиляції використовують такий елемент, як хрестовина, яка повністю сталева і з напиленням полімеру. З її допомогою можна поєднати 4 повітроводи, які можна зафіксувати завдяки використанню хомута.
Якщо є потреба пов'язати систему з трьох, то тут потрібен трійник. Він виготовляється з оцинкованої або полімерної сталі і фіксується так само, як і попередній елемент конструкції.
З'єднати два вузли можна перехідником. Це потрібно зробити у разі переходу з кілець різного діаметра. Виготовляється перехідник з різних матеріалів, і має багато особливостей, відповідно до походження.
Монтажна стрічка застосовується для герметизації та ізоляції техніки, яка повністю захистить від зовнішніх впливів. Щоб зробити монтаж на даху, відмінно підійде рама для монтажу, що виключає попадання вологи всередину конструкції, і легко і надійно монтується.
Перед покупкою таких з'єднувальних елементів завжди попередньо вивчайте їх характеристику. Типорозміри набивних і круглих однакові, що дозволяє використовувати однакові фасонні частини повітроводів. Додаткову фіксацію можна здійснити за допомогою заклепок і саморізів.
Придбати техніку можна в інтернет-магазині Вентс. Дана фірма пропонує послуги професіоналів, які не лише зможуть змонтувати куплену продукцію, а й підказати її вибору. Звертайтеся, купуйте товари, що поєднують у собі високу якість та оптимальну ціну.