Техніка безпеки та витяжки:

У будь-якому приміщенні нормами техніки безпеки передбачено витяжку. Вона може бути природною, примусовою чи комбінованою, різної форми та матеріалу. У житлових приміщеннях встановлюють систему вентиляції та побутові витяжки. У харчовій, хімічній, фармацевтичній деревообробній та легкій промисловості використовуються спеціальні системи вентиляції та системи промислових витяжок

Купити пластикові вентиляційні канали для вентиляції не проблема, на ринку виробники пропонують широкий асортимент із різних матеріалів та різної цінової категорії. Завдання покупця вибрати саме той оптимальний варіант, який підійде для нього за ціною, якістю та основним за технічними параметрами.

У цій статті розберемося, як вибрати пвх повітропроводи, розглянемо їх основні характеристики та призначення.

Як вибрати ПВХ повітропроводи?

Почнемо з визначень! Якщо ми говоримо про виріб перше питання - це матеріал. ПВХ – це термопластичний полімер вінілохлориду, кажучи більш зрозуміло: безбарвна, прозора пластмаса, що відрізняється підвищеною стійкістю до лугів, кислот, мінеральних масел, розчинників та інших агресивних хімічних компонентів. Такий полімер не горить на повітрі і дуже морозостійкий. Він витримує в середньому від -15 ° C до +40 ° C, все залежить від якості матеріалу та функціонального призначення.

Вибираючи вентиляційні труби ПВХ потрібно пам'ятати, що тривала дія ультрафіолету, наприклад, прямих сонячних променів може призвести до втрати матеріалом еластичності та міцності, призвести до деформації. Для захисту до складу безбарвної маси вводять світлопоглинаючі барвники, що знижує відсоток корозії та товщину пошкодження покриття.

Вентиляція у робочих приміщеннях

Вентиляційна система забезпечує видалення з приміщення повітря та приплив свіжого ззовні, вентиляція запобігає нестачі кисню, що дуже важливо, особливо для підтримки нормальних умов роботи людини або при створенні спеціального мікроклімату в приміщенні. Іноді в приміщенні відчувається "важке повітря", що може бути викликане застоєм повітря або концентрацією пилу та інших забруднювачів у приміщенні. Пластикові повітроводи для вентиляції вирішують всі ці проблеми і при цьому, завдяки використаному матеріалу гарантовано прослужать вам протягом багатьох років експлуатації.

Вентиляція приміщення потрібна. Система вентиляції будинку забезпечує приплив свіжого повітря до житлових приміщень, зменшує концентрацію пилу та інших речовин, що можуть бути небезпечними, спричиняти алергію або дратувати дихальну систему. Так само наявність витяжки та вентиляції прибирає з кімнат неприємні запахи та надлишки вуглекислого газу, що нормалізує рівень кисню в приміщенні. Повітропроводи незамінні на кухні або у виробничих приміщеннях. Вони видаляють повітря з приміщення та очищають його.

У чому особливість пластикових вентиляційних коробів?

Встановлюючи вентиляцію та попередньо підбираючи матеріали для неї, потрібно враховувати, що пластикові вентиляційні короби або канали мають ряд істотних переваг:

  • Можливість складування, важлива для транспортування та зберігання.
  • Зменшення ваги конструкції та витрат на матеріали, пластик досить легкий та дешевий матеріал.
  • Зниження часу на монтаж/демонтаж конструкції, відносно гнучкий матеріал полегшує процес встановлення та зменшує трудомісткість.
  • Можливість оперативних змін конфігурації, за необхідності.

При виборі слід враховувати особливості майбутньої конструкції та функціональне призначення, так кожна вентиляційна труба пластикова має ряд основних характеристик:

  • Діаметр труби: 100, 125, 150, 200, 55х110, 60х120, 60х204, 90х220.
  • Довжина: 35 см, 50 см, 1 м, 1,5 м, 2 м, 2,5 м.
  • Спосіб з'єднання деталей та кріплення конструкції.

Канал круглий використовується для припливної або витяжної вентиляції приміщень, за допомогою трійників, з'єднувачів та колін формує систему круглих вентиляційних каналів, оскільки будь-яке приміщення має свої розміри, під які потрібно буде підганяти конструкцію.

Де використовують пластикові плоскі димарі?

Повітропроводи пластикові плоскі в основному використовуються для припливної або витяжної вентиляції та формують плоский повітропровід для витяжки. При монтажі системи вентиляції використовують плоскі коліна та розгалуження. У даному випадку універсальний кутовий з'єднувач для плоских каналів забезпечить гнучкість конструкції, використовуючи різний кут повороту, який дасть можливість вибрати оптимальний кут повороту.

При монтажі системи вентиляції використовують з'єднувачі, з'єднувачі з клапанами та редуктори для круглих, плоских або комбінованих каналів, а також утримувачі. З їх допомогою можна створити складні конструкції повітроводів та витяжок для будь-якого виду вентиляції. Пластина настінна для круглих каналів є деталлю, що декорує, і служить для обробки монтажних отворів. Для оформлення виходу вентиляції використовують торцеві ґрати з регулюванням живого перерізу.

Пластикові повітроводи вентс - це відмінне вирішення