Як вибрати повітропровід для витяжки?

Навіщо потрібен повітропровід? Повітропровід необхідний виведення забрудненого повітря. Підключається до витяжки дозволяє усунути неприємні запахи, осідання жиру та домішок, що утворюються під час приготування їжі.

Які бувають елементи для витяжки?

Повітроводи бувають гнучкі та гофровані, найчастіше виготовляються із пластику, нержавіючої сталі або металу, пофарбованого емаллю.

За формою розрізняють повітропроводи:

  • Круглі.
  • Прямокутні.
  • Овальні.

По конфігурації різняться:

  • Жорсткі.
  • Гнучкі.

Пластикові повітроводи - характеристики та призначення

Пластиковий повітропровід для кухонної витяжки складається з синтетичного матеріалу. Основою для складу найчастіше є ПВХ, поліетилен, поліуретан, склопластик, силікон, металопластик чи пропілен.

Оптимальним варіантом для кухонного приміщення є ПВХ – це міцний, легкий та зносостійкий матеріал. Відмінно піддається склеюванню та спайку. Стійкий до дії лугів, кислот, ультрафіолетового випромінювання та температурних перепадів.

Металевий повітропровід вентиляції - коли вибрати його?

Гофровані металеві труби дуже міцні та еластичні. Гофр можна різати ножицями, робити з нього квадрат, прямокутник із відповідними отворами. Головною перевагою таких моделей є те, що вони не резонують, не створюють дзвін або гул. Гофровані труби мають не дуже естетичний вигляд, тому їх часто доводиться ховати всередину стінок або спеціальні короби.

Вибір типу витяжки

Всі конструкції мають різні розміри та довжину. Вибір конкретної моделі для тієї чи іншої витяжки залежить від типу приміщення:

  • Модель круглого перерізу має великі габарити, тому доречна на кухні з високими стелями.
  • Прямокутні димарі можна монтувати і на кухнях з низькими стелями.
  • Моделі плоского типу є найестетичнішими привабливими, вони непомітні та економічні у плані заповнення простору.

Для монтажу круглої конструкції на прямокутні отвори на витяжках потрібні перехідники. Але, якщо Ви надали перевагу гофрованому повітроводу, перехідник не потрібен.

Купуючи вентиляцію в інтернет магазині Вент Маркет, наші фахівці допоможуть вам також з вибором монтажних елементів.