Що таке відведення для вентиляції?

Вентиляційні відводи – це сполучно-монтажні або фасонні елементи, призначені для регулювання напряму вент каналу. Виробляються вони із сталі, що гнеться під певним кутом, утворюючи коліно. Воно характеризується різним радіусом нахилу – від 15 до 90о. При індивідуальному проектуванні системи можливе створення конструкцій з особливим кутом нахилу, наприклад, 40 градусів. Завдяки цьому можна більш точно прокласти повітропровід у квартирі, ресторані, у комерційних та муніципальних будинках.

Відведення вентиляції та їх різновиди

Залежно від типу матеріалу, у тому числі створюються фасонні вироби, розрізняють такі типи вентиляційних відведень:

  • Оцинковані. Довговічні та практичні, стійкі до корозії та агресивних середовищ. Таке відведення з оцинкованої сталі вважається недорогим, але якісним товаром.
  • Нержавіючі. Дешеві, прості у монтажі коліна, які використовують здебільшого для проектування побутової витяжки.
  • Пластикові. Довговічні та естетично досконалі товари. На жаль, не придатні для встановлення у виробничі цехи, тому що не здатні виносити великі механічні навантаження та вплив хімічних речовин.

Розрізняються представлені товари за типом перерізу. Круглі вироби – найбільш затребувані, оскільки мають на увазі легкий монтаж та просте кріплення. Підходять для круглих каналів, можуть застосовуватись у будь-якій системі кондиціонування. Коліна прямокутного перерізу – вибір для виробничої витяжки. Дозволяють змінювати траєкторію повітря, що транспортується, з мінімальними втратами. Кріпляться на болтах, заклепках, вважаються більш довговічними та надійними сполучно-монтажними елементами.

Оцинковані Вент відводи та їх переваги

Найпопулярнішим виробом серед споживачів вважається оцинкований відвід, який також представлений у різних виконаннях. Для його виробництва використовується чорний метал, додатково вкритий шаром цинку, що забезпечує міцність конструкції та її стійкість до несприятливих факторів.

Виробляють такі коліна зі сталі різної товщини. Мінімальний розмір – 0,5, максимальний – 1 мм. Чим товщі стінки готового каналу, тим більше інтенсивний потік повітря здатний перекачувати повітропровід. Але це разом збільшує вартість виробу. Тому при виборі фасонної продукції обов'язково варто враховувати не тільки її радіус нахилу, але й товщину листа оцинкованої сталі, з якого вона зроблена.

Продаж вентиляційних відводів

Купити вентиляційні відведення та інші монтажні елементи ви можете у нашому магазині. Фахівці з радістю підкажуть яке саме обладнання необхідно вам.